O nás

REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY - REKLAMNÍ AGENTURA NONA REKLAMA


NONA REKLAMA - VÍCE NEŽ 4500 REKLAMNÍCH A DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ

Naše reklamní agentura vám nabízí kompletní sortiment tištěných reklamních a dárkových předmětů na podporu prodeje. Nabízíme více než 4500 druhů reklamních předmětů, od psacích potřeb, kalendářů, klíčenek, textilu, zapalovačů, deštníků až po nářadí, cestovní doplňky nebo tašky. Tyto reklamní předměty si můžete prohlédnout v našem elektronickém katalogu, který je vytvořen z 370 přehledných stránek s širokým výběrem reklamních předmětů.

REKLAMNÍ AGENTURA S TRADICÍ OD ROKU 1991

Na trhu s reklamními a dárkovými předměty působíme již od roku 1991. Specializujeme se na prodej a potisk reklamních předmětů a textilu následujícími technologiemi: tamponový tisk (tampoprint), sítotisk, rotační sítotisk, transfer, výšivka, laserové značení, ražba, sublimační tisk.

Reklamní agentura Nona Reklama působí především regionálně, ale stále častěji jsou našimi zákazníky firmy a společnosti z celé České republiky. Od roku 1998 je firma členem Hospodářské komory okresu Přerov, kde je možné získat podrobné reference. Každoročně vydáváme vlastní katalog reklamních předmětů, kde najdete vše pro podporu prodeje. Kromě našeho katalogu Vám můžeme nabídnout reklamní předměty z katalogu DÁRKY, MARKSMANN, IMPRESSION, KATALOG a další. Jako novinku jsme od loňského roku zařadili do naší nabídky speciální katalog kuličkových per.