Potisk / Technologie

PROPAGAČNÍ POTISK PER

NOVINKA UV DIGITÁLNÍ TISK

Novinka v potisku reklamních propisek a reklamních předmětů, plnobarevný potisk propisek. Obsahje Vaše logo více barev? Pro nás to není problém. Nabízíme plnobarevný potisk na reklamní předměty. Plnobarevný potisk provádíme digitálním tiskem. Plnobarevný digitální potisk se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. S plnobarevným potiskem lze na vybrané reklamní předměty tisknout obrázky, loga ve fotografické kvalitě s vysokými detaily.

TAMPOPRINT

Tampoprint umožňuje potisk téměř všech druhů materiálů (plasty, sklo, kůže, keramika, kovy). Tato technologie je vhodná zejména pro potisk reklamních předmětů menších rozměrů, např. reklamní potisk propisek, potisk kuličkových per, otvíráků na lahve, zapalovačů, klíčenek, odznaků a dalších reklamních předmětů. Pro tamponový tisk platí standardní omezení velikosti potiskované plochy, která musí mít průměr do 45 milimetrů, a také počtu tiskových barev, které umožňují tisk maximálně čtyřmi barvami.

LASEROVÝ REKLAMNÍ TISK

Laserový potisk je reklamní tisk vhodný k vytvoření nesmazatelné grafiky nebo jiného motivu na povrchu označeného reklamního předmětu. Tímto způsobem lze na předměty nanášet nápisy i obrázky. Tento typ potisku je vhodný nejen pro potisk propisek, ale i jiných reklamních a dárkových předmětů.

Výhody:

  • rychlost a přesnost značení
  • stálost nápisu (nesmazatelný)
  • použití na různé typy materiálů (kovy včetně pokovených kovů, plasty, kompozitní materiály, vícevrstvé materiály).
  • možnost značení nerovných povrchů

Laserový popis se provádí bezkontaktním způsobem, kdy laser nevratně mění vlastnosti materiálu a je schopen dosáhnout vynikající ostrosti, čitelnosti a jemných detailů.